СПРОБУЙТЕ ТЕСТ-ДРАЙВ КУРСУ БЕЗКОШТОВНО!
Міжнародний інститут прикладної психології та розстановочних практик спільно з Міжнародним центром "Happiness Center"
UA
Отримайте доступ до вижимки із 3-х занять курсу «СІМЕЙНІ СИСТЕМНІ РОЗСТАНОВКИ» та почніть вивчати відразу після реєстрації
Доступ на 48 годин
Хотіли б ви навчитися новим методам допомоги собі та оточуючим людям?
Скористайтеся чудовою нагодою безкоштовно протестувати найпопулярніший курс нашого Інституту і вирішити, чи продовжити свій професійний ріст із нами!

Ви отримаєте доступ до конкретних інструментів і технік, які допоможуть краще зрозуміти, чи підходить вам цей курс.
На тест-драйві у вас є унікальна можливість привідкрити двері навчального курсу і познайомитися з методом викладання в нашому інституті
На вас чекає короткий огляд із 3-х занять минулого потоку. Що дозволить вам швидко поринути у суть методики. Тривалість уроків 10-15 хвилин
Жодних даних вашої карти – дійсно безкоштовно! 🙂
Доступ на 2 дні, починаєте вивчення одразу після реєстрації
01
02
03
04
Програма тест-драйву
Цей модуль представляє фундаментальні поняття роботи з живими системами, включаючи сприйняття поля, пошук рішень, основні закони та динаміки систем. Ці теми допомагають зрозуміти основи системних розстановок та їх застосування на практиці.
Тут розглядаються важливі аспекти взаємин у системі, такі як ієрархія, залежні відносини, переплетення та механізми зміщення ролей. Інформація з цього модуля допоможе зрозуміти, як взаємодія у сімейних системах впливає на ваше життя та стосунки.
У цьому модулі розглядаються складні питання сімейної динаміки, включаючи пологи, вплив сиблінгів, попередні партнери батьків та динаміку делегування. Ви зможете дізнатися про глибші аспекти сімейних систем і який вони мають вплив на індивідуальне життя.
III Модуль - Ціна життя:
II Модуль - Порядки любові:
I Модуль - Порядки допомоги:
На тест-драйві ви ознайомитеся з частиною матеріалу перших трьох модулів. Ці модулі надають базові поняття та інструменти роботи із системними розстановками.
Що говорять
про нас студенти
Не упустіть можливість!
Якщо ви бажаєте докладніше дізнатися про повний курс навчання «СІМЕЙНІ СИСТЕМНІ РОЗСТАНОВКИ» або хочете приєднатися до нового потоку, переходьте по кнопці нижче.